Sołtysi i Rady Sołeckie w kadencji 2015 - 2019
Lp. |
Sołectwo |
Nazwisko i imię Sołtysa |
Skład Rady Sołeckiej | |
1. |
Antolka |
Mariusz Wójcik |
1. Artur Mazur 2. Roksana Grabowska | |
2. |
Bliżyce |
Andrzej Łapaj |
1. Leszek Łapaj 2. Kazimierz Surowiec 3. Kazimierz Beleć 4. Zenon Pikuła 5. Ryszard Lamch 6. Kazimierz Wójcik 7. Sławomir Muszczek | |
3. |
Bobolice |
Zbigniew Dorobisz |
1. Tymoteusz Wyszomirski 2. Mariola Dorobisz 3. Jolanta Mucha | |
4. |
Brzeziny |
Barbara Noszczyk |
1. Mariola Konieczko 2. Grzegorz Motyl 3. Adam Sokół | |
5. |
Dąbrowno |
Marta Pytlarz |
1. Urszula Szewczyk 2. Justyna Lamch 3. Damian Kowalczyk 4. Mirosław Wawryło 5. Agnieszka Trenda 6. Zofia Stopa-Kania 7. Karina Wawryło | |
6. |
Gorzków Nowy |
Arkadiusz Bacior |
1. Agata Wojtyla 2. Magdalena Maciąg 3. Joanna Nocuń 4. Katarzyna Nocuń 5. Piotr Golibroda | |
7. |
Gorzków Stary |
Ryszard Galus |
1. Andrzej Tylkowski 2. Henryk Wąsat 3. Kazimierz Kurdek 4. Paweł Janocha 5. Edward Kawecki | |
8. |
Ludwinów |
Kazimierz Nocuń |
1. Wacław Kapral 2. Piotr Śpiewak 3. Mariusz Słabosz 4. Katarzyna Pytlarz 5. Szczepan Szafruga | |
9. |
Łutowiec |
Mirosław Gryl |
1. Krzysztof Dorobisz 2. Mateusz Gil 3. Mirosława Lech 4. Krystyna Torbus | |
|
Mirów |
Ilona Stańczyk |
1. Marcin Skowronek 2. Czesław Świerczyński 3. Krzysztof Gradzik 4. Roman Lenartowicz 5. Stanisława Baryła | |
11. |
Moczydło |
Bogusław Pompa |
1. Józef Janocha 2. Stanisław Bialik 3. Henryk Szczepańczyk 4. Stanisław Janocha 5. Wiśniewski Jerzy | |
12. |
Mzurów |
Bogdan Lech |
1. Zbigniew Dub 2. Tadeusz Kot 3. Mariusz Makieła | |
13. |
Niegowa |
Emilia Będkowska |
1. Adam Hamerla 2. Marta Maciąg 3. Jadwiga Ludwikowska 4. Arkadiusz Budzikur 5. Bożena Maciąg 6. Katarzyna Wawrzyniak 7. Dawid Cacoń | |
14. |
Niegówka |
Włodzimierz Pałęga |
1. Jerzy Bacior 2. Stanisław Zwoliński 3. Mirosław Molik 4. Andrzej Lamch 5. Przemysław Pałęga | |
15. |
Ogorzelnik |
Damian Szulc |
1. Zbigniew Treściński 2. Beata Gałązka 3. Artur Szulc 4. Mateusz Gabryś 5. Justyna Cyprys | |
16. |
Postaszowice |
Zbigniew Boroń |
1. Krzysztof Janoska 2. Paweł Pikuła 3. Bogusława Rudkowska 4. Zbigniew Kawecki 5. Eugeniusz Gołuchowski | |
17. |
Sokolniki |
Wiesław Madej |
1. Jan Beza 2. Małgorzata Wójcik 3. Małgorzata Hiller 4. Jolanta Lipowicz 5. Zygmunt Szwaja 6. Eugeniusz Ledwoch 7. Mieczysław Napora | |
18. |
Tomiszowice |
Edward Lamch |
1. Eligiusz Morel 2. Mirosława Cupiał 3. Tadeusz Hamerla 4. Teresa Lamch 5. Ewelina Bereszka | |
19. |
Trzebniów |
Andrzej Magiera |
1. Tomasz Jastrząb 2. Marcin Tylkowski 3. Czesław Krakowiak 4. Krzysztof Kot 5. Daniel Tylkowski | |
20. |
Zagórze |
Bogusława Zielińska |
1. Krzysztof Suliga 2. Cezary Mizgała 3. Urszula Okulińska 4. Tadeusz Gardas |
Metadane | Drukuj | Historia zmian |
Metadane
Źródło informacji: | Dorota Oleksiak |
Data utworzenia: | (brak danych) |
Wprowadził do systemu: | Ireneusz Staśko |
Data wprowadzenia: | 2015-03-02 12:09:43 |
Opublikował: | Ireneusz Staśko |
Data publikacji: | 2015-03-02 12:11:55 |
Ostatnia zmiana: | 2015-03-02 12:14:48 |
Ilość wyświetleń: | 1812 |